http://www.darujlahev.cz/
 

Navigace: Daruj láhev, Daruj Original, originální obaly na víno a alkohol - DarujLahev.cz | DarujOriginal.cz -> O nás

Mc-trade, víno, dárkové obaly, vinařské potřeby a doplňky

 
Firma Martin Mikyšek - Mc-trade byla založena v polovině roku 2000. Od počátku jsme se zaměřili na spokojenost našich klientů, individuální přístup, ať již se jedná o klienta malého, či velkou firmu. Dnes jako jediná firma nabízíme nejen běžně dostupný sortiment světových značek spojených s vínem (Rona, Vacu Vin, Kih, Pulltex, Richartz, Bohemia), ale také naprosto unikátní produtky jakými jsou naše dárkové obaly na víno a alkohol, vybavení pro gastro, nebo také špičková vína z Moravy a Slovenské republiky.

Našimi zákazníky jsou firmy, maloobchody, vinotéky, restaurace, bary, hotely a každý, kdo našel cestu k vínu a našim produktům.

Součastí našich služeb je zajištění firemních vánočních a jiných darů, řízené ochutnávky vín, pořádání ochutnávek na firemních i soukromých akcích, či dodávky vín na akce malého soukromého, ale i velkého charakteru.

Naše práce je radost, která nám přináší setkání se zajímavými lidmi, mnoho spokojených zákazníků a nových přátel ze všech koutů naší i Slovenské republiky.

To jsme my, to je Mc-trade, to je www.DarujLahev.cz
 

 


A | A
Přihlásit


Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.